ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Biová Michaela Mgr., tel.: +420 734 750 097, e-mail: michaela.biova@silesia-tech.cz. Váš strukturovaný životopis v ČJ a NJ nebo AJ společně se souhlasem o zpracování osobních údajů
zasílejte na e-mail: michaela.biova@silesia-tech.cz
Moderní inženýringová společnost se sídlem v Opavě zabývající se managementem výroby strojírenských komponentů v České republice, na Slovensku a v Maďarsku a následným exportem zboží do německy hovořících zemí hledá do svého týmu administrativní pracovnici.

Požadavky:
- Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
- Výborná znalost německého či anglického jazyka slovem i písmem nutností
- Počítačová gramotnost: Outlook, MS Office s důrazem na Excel
- Samostatnost, spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
- Pružná pracovní doba
- Nástupní plat 27.000 Kč brutto
- 25 dnů dovolené
- Stravenky
- Příspěvek na Penzijní připojištění
- Příjemné pracovní prostředí

Pracovní náplň:
- Zpracování objednávek zákazníka
- Správa dodacích termínů objednávek
- Správa paletového konta obalových prostředků
- Zajištění transportů expedovaného zboží
- Příprava expedičních dokumentů
- Každodenní komunikace s dodavateli
- Zpracování reklamací zákazníka
- Evidence přijatých faktur s párováním objednávek, dodacích listů
- Příprava a správa podkladů pro fakturace, platební příkazy
- Příprava + provádění skladových inventur