DESIGNER, DESIGNERKA/SKICAŘ, SKICAŘKA

Pracovní místo ( DESIGNER, DESIGNERKA/SKICAŘ, SKICAŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: kreslení profesionálních nerezových kuchyní a interiérů restaurací, hotelů, barů a kaváren v programu SketchUp; spolupráce s obchodním oddělením, konstrukcí a výrobou; práce s podklady zpracovanými v AutoCad-DWG nebo Adobe Reader-PDF; ve většině případů se nejedná o přímý kontakt se zákazníky. Práce Vám bude zadávána obchodním zástupcem, který jedná se zákazníkem. Technické detaily budete následně řešit s konstrukčním a výrobním oddělením společnosti.
Požadujeme: znalost čtení výkresů, kótování a 3D představivost; znalost anglického jazyka - B1 (slovem, písmem); znalost práce na PC - MS Office, Adobe Reader a DWG; aktivní, samostatný a pozitivní přístup k práci; spolehlivost, zodpovědnost, ochotu pracovat a učit se novým věcem.
Výhodou: zkušenosti s programy SketchUp, Layout, DraftSight nebo s jiným grafickým softwarem; technické vzdělání- výtvarná/ designová/ grafická škola nebo velmi dobré technické znalosti; znalost materiálů (nerez, dřevo, sklo, kámen); znalost NJ (DK, NO, SWE).
Nabízíme: dlouhodobou spolupráci , zázemí stabilní a dlouhodobě prosperující společnosti , poskytneme plnohodnotné zaškolení ve všech směrech, velmi zajímavá práce na projektech pro zahraniční i české zákazníky, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv, možnost dalšího rozvoje, zajímavé finanční odhodnocení- mzda dle zkušeností.
Zaměstnanecké výhody: dovolená 22 dní, závodní stravování/ Stravenková karta-stravenka 100,-, občerstvení na pracovišti, příspěvek na dovolenou až 20.000,- /rok dle firemních pravidel, bonusy, firemní akce.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnav