VEDOUCÍ TÝMU ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Pracovní místo ( VEDOUCÍ TÝMU ZÁKAZNICKÉHO SERVISU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem.

Náplň práce:
o Vedení týmu pracovníků zákaznického servisu na oddělení logistiky
o Objednávání dopravy, realizace vývozů (vystavení výdejek, fakturace), vystavení avíza na zákazníka
o Odborná podpora členů týmu v systému SAP
o Komunikace s našimi zákazníky, být 1. úrovní eskalace
o Komunikace se sklady a oddělením plánování
o Spolupráce s oddělením projektů při nastavování přímých dodávek (náběhy nových projektů)
o Vyřizování logistických reklamací
o Práce s portály zákazníků
o Spolupráce na odsouhlasování zákaznických obalů s oddělením logistiky
o Zpracování disputů na interním firemním M+H portálu
o Vystavování dobropisů/vrubopisů na základě podkladů z oddělení projektů a kvality
o Optimalizace zásob
Požadavky:
o SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického či ekonomického směru)
o Aktivní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou
o Praxe s vedením menšího pracovního kolektivu
o Praxe v oblasti dispozice/plánování výhodou
o Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
o Znalost systému SAP výhodou
o Organizační schopnosti, schopnost týmové práce, spolehlivost
o Řidičský průkaz skup. B
Benefity:
o 13. mzda
o výkonnostní prémie
o 6 týdnů dovolené
o příplatek na zdravotní prevenci - 1.100,- Kč / měsíčně
o dotované obědy a večeře v podnikové jídelně
o penzijní připojištění
o bezplatná zdravotně-preventivní péče
o společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den
o další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu
o sleva na firemní výrobky