Specialista/specialistka pro pojištění firem a podnikatelů

Pracovní místo ( Specialista/specialistka pro pojištění firem a podnikatelů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: tř. Kosmonautů č.p. 1288/1, Olomouc.
Hledám kolegu do týmu na pozici " Specialista pro pojištění firem a podnikatelů pro Olomouc a okolí "
Máte zkušenosti z finančního poradenství v podnikatelské oblasti? Chcete si řídit svůj čas, mít nadstandardní příjem a tvořit si pasivní příjem?

Koho hledáme?
- Nového kolegu se zkušenostmi v obchodním jednáním s podnikateli, živnostníky, firemním managementem.
- Máte přirozené komunikační dovednosti, asertivní vystupování, umíte naslouchat i argumentovat.
- Máte min. SŠ vzdělání s maturitou a trestní bezúhonnost.

Co bude Vaší prací:
- Jednání s podnikateli, živnostníky a firmami.
- Péče o stávající klienty a aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí.
- Běžná administrativa spojená s péčí o klientské portfolio.
- Pravidelné vzdělávání se - zajištěné ze strany společnosti.

Co Vám nabízíme?
- Nadstandardní příjem - měsíční podpora + PROVIZE
- Budete si zároveň vytvářet pasivní příjem pro Vaši klidnější budoucnost.
- Prestižní benefity pro nejlepší.
- Komplexní zaučení v produktové oblasti a v jednání s podnikateli a majiteli firem.
- Zázemí kanceláře pro jednání s klienty.
- Flexibilní pracovní doba / možnost home office.
- Kvalitní pracovní tým, podpora manažera obchodní skupiny a kolegů v týmu.
- Možnost kariérního růstu jako specialista i jako manažer.
- Zázemí největší finanční skupiny v ČR.
- Práce s klienty ČSOB skupiny.

Neváhejte nám zaslat Váš životopis POUZE na vlastislav.krnos@obchod.csobpoj.cz. Vybraní uchazeči budou kontaktování a následně pozváni na osobní pohovor.