PŘÍPRAVÁŘ-KA STAVEBNÍ VÝROBY

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ-KA STAVEBNÍ VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Zahradníčková Andrea, tel.: 553 672 220. V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: spravni@dk1.cz
ODBORNÉ DOVEDNOSTI:
- znalost stavebních materiálů, objednávka, příprava a zajišťování plynulosti dodávek materiálu na stavbu, zpracování, aktualizace a vyhodnocení cenových nabídek a poptávek, harmonogram realizace staveb, ŘP sk. B.
OSTATNÍ POŽADAVKY:
- kladný vztah ke stavařině, znalost stavebního materiálu, čtení výkresové dokumentace, komunikační schopnosti, organizační schopnosti, zdravý rozum, zodpovědný přístup k práci a životu, odolnost vůči stresu, chuť pracovat.
NABÍZÍME: stálý pracovní poměr, odpovídající mzdové ohodnocení (mzda je dle zkušeností a praxe), práci v prosperující firmě, možnost profesního růstu, firemní výhody.