OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE (DIVIZE STROJÍRNA)

Pracovní místo ( OBSLUHA PÁLICÍHO STROJE (DIVIZE STROJÍRNA) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz.

POŽADUJEME:
- SOU - vyučen ve strojírenském oboru
- Praktická zkušenost s pálením na CNC pálicích strojích min. 2 roky
- Jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou
- Samostatnost a flexibilita
- Ochota pracovat ve 2 nebo 3 směnném provozu
NABÍZÍME:
- zaměstnání v silné a prosperující české společnosti
- 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru
- další nadstandardní výhody dle platné kolektivní smlouvy.
NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluhuje pálicí stroj (kyslíkový nebo plazmový)
- Provádí pálení dle pálicích plánů
- Provádí kontrolu měření
- Provádí oklepy vypálených kusů
- Provádí korekci pálicích programů