Sociální pracovník/ce

Pracovní místo ( Sociální pracovník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání vyšší odborné nebo VŠ, odborná způsobilost dle z.č. 108/2006 Sb., praxe v oblasti sociálních služeb a znalost příslušné administrativy (z.č.108/2006 Sb., vyhláška 505/2006 Sb.), zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost, schopnost práce v ambulanci i v terénu (domácnosti klientů), ŘP sk. B (aktivní řidič), schopnost týmové spolupráce, pozitivní přístup k řešení problémů, psychická odolnost, zodpovědnost, samostatnost, znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook), ochota tvořit a vzdělávat se, časová flexibilita
POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, nástup dle dohody, možnost zkráceného úvazku, sociální pracovník/ce pro osoby s duševním onemocněním nebo zdravotním postižením
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: plat dle vzdělání a dovedností, příjemné pracovní prostředí v zavedné a stabilní organizaci, odborný tým pracovníků, 5 týdnů dovolené, 2x sickdays, částečně možnost práce z domu, netradiční možnost seberealizace, příplatky
KONTAKT: Podrápská Jana, e-mail: reditelka@piafa.cz