Śéfkuchař

Pracovní místo ( Śéfkuchař ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Sokolovská Petra, e-mail: accounting33@global-accounting-services.com
ŠÉFKUCHAŘ/ŠÉFKUCHAŘKA
Golf Resort Cihelny nedaleko Karlových Varů přijme do svého kolektivu kolegu/kolegyni na pozici šéfkuchař/šéfkuchařka do hotelové kuchyně. Práce na plný úvazek nebo OSVČ s nástupem dle dohody.
Požadujeme:
Praxe v hotelovém provozu. Jazykové znalosti - ruský a neměcký jazyk, anglický výhodou.
Pracovitost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, komunikativnost, chuť se zdokonalovat, flexibilita, aktivní přístup k práci.
Vzdělání - vyučen
Nabízíme: Příjemné pracovní prostředí hotelové kuchyně, firemní benefity společnosti Axxos hotels & resorts, personální stravování, pracovní oblečení.
Plat šéfkuchař/šéfkuchařka: 35000 - 40000,-kč/měsíc

Místo pracoviště:
Cihelny 7