LÉKAŘ/KA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM AŽ 300.000 KČ

Pracovní místo ( LÉKAŘ/KA NA CHIRURGICKÉ ODDĚLENÍ S NÁBOROVÝM PŘÍSPĚVKEM AŽ 300.000 KČ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: personalni@nem-tr.cz
Požadujeme:
o specializovanou způsobilost lékaře dle zákona, zařazení do oboru chirurgie, nebo lékaře absolventa se zájmem o tento obor,
o komunikační schopnosti,
o zdravotní způsobilost.
Pracovní náplň:
o preventivní, diagnostická a léčebná péče v oboru chirurgie,
o lékařská činnost v ochraně a podpoře veřejného zdraví.
Nabízíme:
o náborový příspěvek až 300.000 Kč,
o perspektivní a stabilní zaměstnání na akreditovaném pracovišti,
o nadstandardní platové ohodnocení,
o dovolená 25 dnů,
o možnost ubytování,
o benefity :
o příspěvek na závodní stravování,
o příspěvek na penzijní připojištění do výše 700 Kč/měsíc,
o zvýhodněné ceny volání pro zaměstnance a jeho rodinu,
o příspěvek na sportovní a kulturní aktivity,
o příspěvek na očkování proti chřipce, klíšťové encefalitidě a hepatitidě,
o nepeněžní dary při životní jubileu 50, 55 a 60 let věku,
o finanční odměny (odchod do důchodu, životní výročí 50 let věku, dárci krve).