ODBORNÝ REFERENT PRO VÝZKUM, VÝVOJ A TVŮRČÍ ČINNOST - ÚSTAV ZNALECTVÍ A OCEŇOVÁN

Pracovní místo ( ODBORNÝ REFERENT PRO VÝZKUM, VÝVOJ A TVŮRČÍ ČINNOST - ÚSTAV ZNALECTVÍ A OCEŇOVÁN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Ústav znalectví a oceňování při Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích (VŠTE) hledá kolegu/kolegyni na pozici Odborného referenta pro výzkum, vývoj a tvůrčí činnost. Přidejte se k nám a naplňme společnými silami vizi Ústavu znalectví a oceňování- dosahovat srovnatelných národních i mezinárodních hodnot v oblasti tvůrčí a výzkumné činnosti.
POŽADAVKY: minimálně vysokoškolské bakalářské vzdělání (Bc.) - ideálně ekonomického směru; dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Powerpoint); dobrá znalost anglického jazyka; výborná schopnost pracovat s textem; komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové spolupráce; samostatnost a spolehlivost; občanská a morální bezúhonnost; aktivní řízení motorových vozidel, sk. B.
HLAVNÍ PRACOVNÍ NÁPLŇ: administrativní práce a technická podpora pro výzkumné a tvůrčí činnosti Ústavu; práce s textem, tvorba rešerší, úprava dat, formátování a další činnosti spojené s přípravou publikací a článků; spolupráce na organizování mezinárodních vědeckých konferencí; vedení recenzovaných časopisů vydávaných na Ústavu; zpracovávání podkladů pro řídící, koordinační a kontrolní činnosti na Ústavu.
Pozice je vhodná i pro absolventy.
NABÍZÍME: pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, s perspektivou prodloužení na dobu neurčitou; příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv; částečně pružnou pracovní dobu; 6 týdnů dovolené; Flexi passy/příspěvek na penzijní připojištění; nástup dohodou; dotované stravování; mateřská škola; možnost dalšího vzdělávání; rozmanitou, zajímavou a samostatnou práci.
Požadované doklady: Přihláška do výběrové