MANAŽER/KA PROVOZU

Pracovní místo ( MANAŽER/KA PROVOZU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-řízení stravovacího provozu
-naplňování hodnot společnosti a hospodárného nakládání se svěřenými prostředky
-řešení personálních záležitosti na provoze
-provádění kontrolní činnosti na svěřeném provoze - pokladní hotovost, stav zásob, hygiena na provoze, estetičnost vydávaných pokrmů a prodávaného zboží, výrobků vlastní výroby
-objednávání, přebírání, naskladňování a oceňování potravin a zboží
-kontrola jídelníčků
-kontrola a odvodů tržeb
-udržování pravidelného kontaktu s klientem
-řešení podnětů nebo stížností klientů a strávníků
-měsíční zpracování podkladů k uzávěrce
Pracovní doba 6-15 hod.
Požadujeme:
- znalost práce na PC, zodpovědnost za vedení kolektivu 5 zaměstnanců, praxe z výroby jídel velkou výhodou, spolehlivost, příjemné vystupování, pracovitost, potravinářský průkaz
Nabízíme:
- férové jednání a přístup, transparentní odměňování, jistotu pravidelné výplaty, možnost kariérního postupu, zázemí ryze české společnosti, levné stravování, penzijní připojištění.
První kontakt: Königsmark Ondřej, e-mail: ondrej.konigsmark@gthcatering.cz