MONTÉR -KA PRŮMYSLOVÝCH ARMATUR

Pracovní místo ( MONTÉR -KA PRŮMYSLOVÝCH ARMATUR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Rataj Aleš Ing., tel.: 555 440 210. Strukturovaný životopis v českém jazyce pošlete na e-mail: kariera@kearm.cz. O zařazení do výběrového řízení budete informováni.
Požadavky:
SOU/SŠ v oboru strojírenství, manuální zručnost, aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost, znalost čtení strojírenské výkresové dokumentace, znalost základů měření, dobrý zdravotní stav, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B, praxe výhodou, zkušenosti s lakováním vzduchovou pistolí také výhodou.

Nabízíme: mzda od 130,- Kč / hod + osobní ohodnocení, stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní a životní připojištění.

Náplň práce: montáž průmyslových armatur, lakování armatur, vstupní/výstupní kontrola.