SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:17/9/2020
Náplň práce
- komunikace se zájemci, klienty
- jednání se spolupracujícími organizacemi
- vedení dokumentaci služby
- provádění činností (např. doprovod, nácvik aj.) vedoucí k naplnění cílů klienta
- zajišťovat hodnocení spokojenosti klientů
- spolupracovat na revize standardů, pracovních postupů
- práce v přirozeném prostředí klienta
- podílení se na sestavování statistik, měsíčních výkazů
Požadujeme:
* minimálně
- vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání sociálního či humanitárního směru
- předložení výpisu z RT
- znalost práce na PC
- schopnost pracovat s lidmi ze sociálně vyloučené lokality a mnohočetnými rodinami
- zvládat a řešit akutní situace - i v přirozeném prostředí klientů
- samostatnost
- zodpovědnost
- empatie
- umět improvizovat
- komunikační schopnosti a dovednosti
- flexibilitu.
* doporučeně
- očkování proti hepatitidě typu A, B
- řidičský průkaz skupiny B
- ochota vzdělávat se
- umět jednat asertivně.
Nabízíme:
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Frýdek-Místek, 26 tis.-28 tis.
- ucelený systém zaměstnaneckých benefitů /pravidelné odborné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění/
- pracovní smlouvu na dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou)
- možnost seberealizace
- předpokládaný nástup listopad/prosinec 2020.
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte do 16. 10. 2020 elektronicky na e-mail jobs@charitafm.cz. Výběrové řízení je průběžné a tříkolové, k ústnímu pohovoru budou pozváni vybraní kandidáti. Nevyžádané zaslané přihlášky se nevracejí a zaslání ucha