PROVOZNÍ MECHANIK/-ČKA (elektromechanik- směnový provoz)

Pracovní místo ( PROVOZNÍ MECHANIK/-ČKA (elektromechanik- směnový provoz) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup: ihned.
Požadavky: vzdělání v oboru elektrotechnika, vyhláška 50/78 Sb., § 6; řidičské oprávnění sk. "B".
Charakteristika pracovní činnosti: diagnostika a vyhodnocení závad; oprava a údržba měřících a regulačních technologických celků; orientace v technické dokumentaci; udržuje příslušnou dokumentaci; spolupráce při opravách, montážích a seřizování jednotlivých částí technologie; montuje a zkouší řídící a ovládací prvky.
Nabízíme: zajímavou a zodpovědnou práci s viditelnými výsledky; zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné městské společnosti; zkušený a přátelský tým; po zapracování nadstandardní bonusový program: pololetní prémie, flexipassy, nadstandardní zdravotní péči, příspěvek k důchodovému spoření; stravenky / příspěvek na stavování; možnost dalšího profesního rozvoje
Své životopisy a motivační dopisy, prosím zasílejte do 30.9.2020 k rukám paní Kateřiny Filipové, Teplárna České Budějovice, a.s., Novohradská 32, 370 01 České Budějovice, telefon: 389 003 320, e-mail: filipova@teplarna-cb.cz.