Manipulační a montážní dělník/ce

Pracovní místo ( Manipulační a montážní dělník/ce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- montáž tlumičů výtlaku, sání a krytu protihlukových, montáž aeračních elementů, úklid a manipulace ve výrobních prostorech

Požadujeme:
- vyučen
- znalost čtení výkresové dokumentace
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- VZV - řidičský průkaz vysokozdvižných vozíků (lze doškolit po nástupu)
- průkaz jeřábníka, vazače (lze doškolit po nástupu)
- práce v jednosměnném provozu (pracovní doba 6:00-14:30 hod.)

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- hrubá měsíční mzda 17.000,- až 22.000,- měsíčně
- týden dovolené navíc
- dotované podnikové stravování, cena oběda 33,- Kč
- roční odměny
- mimořádné odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, odměna k odchodu do důchodu, odměna k narození dítěte zaměstance
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,- Kč měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny
- služby firemního pneuservisu
Kontakt: telefonicky, e-mailem.