MANAŽER/-KA MARKETINGU- junior

Pracovní místo ( MANAŽER/-KA MARKETINGU- junior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: zkušenosti z oblasti marketingu alespoň 3 roky výhodou; zkušenosti se správou sociálních sítí; zkušenosti se správou webů; zkušenosti se správou PPC kampaní; samostatnost, proaktivnost, pečlivost; kreativitu; dobré vyjadřovací a komunikační dovednosti, vysoká míra zodpovědnosti; dobrá orientace v on-line i off-line marketingu; řidičský průkaz; zkušenosti s organizací eventů.
Popis činnosti: tvorba a plnění marketingových plánů; správa sociálních sítí (nastavování kampaní); správa webů, koordinace tvorby nových webů, komunikace s externím zpracovatelem; správa PPC kampaní; spolupráce s organizací a zajištění eventů; komunikace s jinými odděleními; spolupráce s grafikem.
Nabízíme: samostatnou odpovědnou práci v dynamickém týmu s možností seberealizace a osobního rozvoje; odpovídající platové ohodnocení; pracoviště České Budějovice; možnost dalšího rozvoje a profesního růstu; zaměstnanecké benefity.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Životopisy zasílejte e-mailem na adresu kosinova@dfkgroup.cz.