PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU: Bří Hubálků č.p. 161, 560 02 Česká Třebová 2
POŽADUJEME:
- znalost C#,.NET na pokročilé úrovni doloženou příslušným vzděláním nebo komerční praxí
- znalost ASP.NET MVC, WPF, WCF
- znalost databáze relační databáze (MS SQL nebo Oracle)
- vzdělání VŠ, bakalářské
- schopnost dodržet sjednané termíny prací
- praxe 3 roky na obdobné pozici
- anglický jazyk na střední úrovni (není podmínkou - stačí schopnost porozumět odborné AJ)
- komunikativnost
VÝHODOU:
- znalost HTML5, CCS3+, jQuery, Bootstrap, nebo jiných frameworků
- znalost dalších programovacích jazyků
- pokročilejší znalost sítí, administrace MS Windows Server 2012 nebo Linux
- znalost UML a nástrojů
NABÍZÍME:
- stravenky
- dovolená navíc
- prémie
- vzdělávací kurzy, školení
- příjemné pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- účast na zajímavých projektech
- pracovní poměr na dobu určitou, po prvním roce možnost převedení na dobu neurčitou
V případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail: kubatova@starmon.cz