UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA- DPP, DPČ ( víkendy)

Pracovní místo ( UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA- DPP, DPČ ( víkendy) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné žádosti s profesním životopisem posílejte na personální oddělení
Oblastní nemocnice Jičín a.s., se sídlem Bolzanova 512, 506 01 Jičín nebo na email personal@nemjc.cz, popř. volejte vedoucí úklidu paní I. Petrovickou na tel. 602 141 369.
Požadujeme:
- zodpovědnost, spolehlivost,
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
DPP/DPČ je na dobu určitou do 31.12.2020 (nebo dle dohody) s možností prodloužení na dobu neurčitou.
NÁSTUP MOŽNÝ OD 30.10.2020.
Zasláním životopisu udělujete ONJC a.s., Bolzanova 512, Jičín, IČO 26001551, souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5, odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů po dobu konání výběrového řízení. Současně tímto potvrzujete, že Vaše osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé.
Zaměstnanecké výhody:
- adekvátní pracovní a platové podmínky,
- dlouhodobá DPP (dohoda o provedení práce),příp. DPČ (dohoda o pracovní činnosti),
- práce o víkendech (So+Ne) od 16:00 do 18:00h
- možnost mimořádných odměn.
Pozice vhodná i pro absolventy.