VEDOUCÍ SMĚNY EXPEDICE

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SMĚNY EXPEDICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

DOBA URČITÁ - ZÁSTUP ZA MD
POŽADUJEME :
-SŠ vzdělání
-Zkušenosti s vedením pracovního týmu
-Znalost práce na PC
-Zkušenosti s prací v oblasti skladů a logistiky
-Znalost systému SAP - výhodou, průkaz řidiče MV - výhodou
-Ochotu pracovat v třísměnném provozu
-Komunikativní dovednosti, manažerské schopnosti, loajalitu

NÁPLŇ PRÁCE:
-Vedení týmu 30 pracovníků
-Řízení skladů a expedic
-Řízení příjmů a výdejů ze skladu hotové výroby
-Fyzický i účetní příjem hotové výroby do skladu
-Příprava dodávek dle návrhu expedic
-Kontrola expedic, vyskladňování expedic

NABÍZÍME:
-5 týdnů dovolené a další volno nad rámec ZP
-13. mzda
-Příspěvek na penzijní a životní pojištění - min. 1 200Kč měsíčně
-Čtvrtletní bonus za zhodnocení výkonu ve výši až 3 500,- Kč za měsíc
-Příspěvky na rekreaci, sport, zdraví a kulturu (cafeterie) - min. 5 000,-Kč ročně.
První kontakt:; Kalábová Vendula Mgr., tel.: 382 901 301, e-mail: vkalabova@snop.eu nebo osobně na adrese Stanislava Maliny č.p. 452, Písek