Chůva v dětské skupině

Pracovní místo ( Chůva v dětské skupině ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kvalifikační přepoklady
SOŠ s maturitou - obor sociální činnost, zdravotnictví, pedagogické - vychovatelka MŠ, učitelka MŠ
- kurz pracovníka v sociál. službách,
- akreditovaný kurz chůvy pro děti do zahájení povinné školní docházky

Další požadavky
- trestní bezúhonnost
- zodpovědný přístup a pečlivost
- výborný zdravotní stav
- kreativita a tvořivost
- vhodné pro absolventy

Pracovní náplň:
- péče o děti do zahájení povinné školní docházky
- zajištění volnočasových aktivit uživatelů domova
- procházky, výlety
- výtvarné činnosti

Pracovní doba: Po - Pá 8:00 - 16:30 hod.,
Mzda je uváděna ve výši, které dosahuje po zkušební době.

Nabízíme:
Zázemí stabilní společnosti, pravidelné vzdělávání, zaměstnanecké benefity- příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené, možnost hlídání dětí v dětské skupině Mlýnek, pro děti od 1 roku do 6 let.

Telefonický kontakt: Po - Pá 7:00 - 15:30 hod.