TECHNIK ZAKÁZKOVÉHO ODDĚLENÍ (1/2 ÚVAZEK)

Pracovní místo ( TECHNIK ZAKÁZKOVÉHO ODDĚLENÍ (1/2 ÚVAZEK) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme česká firma zabývající se autoopravárenstvím nákladních a přípojných vozidel a autobusů, včetně souvisejících služeb.
Na pracoviště do Sušice hledáme technika zakázkového oddělení (1/2 úvazek).
POŽADAVKY: zkušenosti a praxe v autoopravárenství, komunikační schopnosti, uživatelská znalost PC, zájem o obor, zodpobědnost, flexibilita
NÁPLŇ PRÁCE: organizace a řízení činnosti servisu včetně denní operativy; koordinace průběhu zakázek a vytížení pracoviště; reporting činností; vedení a řízení středně velkého pracovního kolektivu
NABÍZÍME: malý pracovní kolektiv, motivační finanční ohodnocení, vzdělávání
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta apod.
KONTAKT: nejdříve telefonicky (pracovní dny 8:00 - 12:00), emailem - p. Adamovský