Údržbář - řidič - referent

Pracovní místo ( Údržbář - řidič - referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- náplň práce: zajištění provozu jednotlivých objektů po technické stránce, včetně zajišťování a organizace údržby objektů, běžné údržbářské práce a údržba zeleně
- požadavky: střední vzdělání s výučním listem, řidičský průkaz sk. B, manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost, pracovitost, zdravotní způsobilost, bezúhonnost
- pracovní úvazek: 20 hodin týdně, jednosměnný pracovní režim, 6. pl. třída, příloha č. 1 k NV č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů, výše platu dle započitatelné praxe, po uplynutí zkušební doby osobní příplatek, 5 týdnů dovolené, doba určitá 1 roks možností prodloužení
- kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: hejdova@sskm.cz