SAP Business System Analyst

Pracovní místo ( SAP Business System Analyst ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Tovární 1180/30, Olomouc, 779 00. Vhodné i pro OZZ.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.
Náplň práce:
- Odpovědnost za správu kompletního informačního systému SAP
- Zajištění integrity a stability a spolehlivosti modulů SAP a Business aplikace
- Plánování, vývoj, konfigurace, údržba, podpora a optimalizace podnikových procesů
- Analýza požadavků, návrh a implementace řešení
- Tvorba postupů a vzdělávacích programů pro uživatele
- Spolupráce a vyjednávání s dodavateli těchto IS
- Help Desk
Požadujeme:
- SŠ / VŠ vzdělání, IT zaměření výhodou
- Minimální praxe 3 roky v SAP s důrazem na specifické moduly (SAP PS / MM)
- Všeobecné chápání ostatních modulů SAP a jejich rozhraní
- Znalost základů účetnictví a ekonomiky podniku
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka (písemná i ústní)
- Vynikající komunikační dovednosti, schopnost prezentovat myšlenky, stanovování priorit
- Týmový hráč
Zam. výhody: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, 3 sick days, 13. mzdu, stravenky, multisportkartu a další benefity