ODBORNÝ/Á REFERENT/KA, FAKTURANT/KA

Pracovní místo ( ODBORNÝ/Á REFERENT/KA, FAKTURANT/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Upřesňující informace:
- práce v programu Money S3, MS Excel, MS Word, komunikace se zákazníky telefonicky, elektronicky, vkládání událostí na web, sociální sítě.
- organizace školení a chovatelských akcí, podílení se na tvorbě propagačních materiálů, katalogů.
Pracovní doba: jedna směna 7:00 - 15:30 hod. - možnost úpravy po dohodě se zaměstnavatelem.
Požadované dovednosti:
- MS Office, ŘP sk. B, organizační a komunikační schopnosti, kreativita, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem.
Požadujeme:
- zodpovědný přístup k práci, přesnost, schopnost pracovat samostatně i v týmu, časovou flexibilitu (služební cesty).
Vzdělání - Střední odborné s maturitou - výhodou obor zemědělství, chov koní.
Výhodou: znalost AJ, NJ, základní znalost grafických programů
Nabízíme: prémie, stravenky, služební telefon.
První kontakt: p. Políček Blahoslav, tel.: 731 482 476, e-mail: info@aschk.cz NECHODIT OSOBNĚ - DOMLUVIT SCHŮZKU.