doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)

Pracovní místo ( doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme: doplňování a doobjednávání zboží na prodejně (dlouhodobá brigáda)
Náplň práce: doplňování a doobjednávání zboží na prodejně XLMX - Lutz, pořizování fotografií doplněných stojanů a jejich posílání na e-mail, popř. WhatsApp.
Pracovní doba: brigáda se bude vykonávat 1 x až 2 x týdně po dobu 4 hodin, dny výkonu práce lze domluvit podle času a možností uchazeče.
Platové podmínky: rozsah mzdy je od 1200 Kč do 2400 Kč hrubého dle roční sezóny a četnosti návštěv uchazeče na prodejně.
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost, znalost práce s e-mailem a WhatsApp.
Kontakt: telefonicky, emailem.