Energetický specialista

Pracovní místo ( Energetický specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nabízíme:

• Zajímavou a odpovědnou práci
• Odborný růst v dané problematice
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Vysokou možnost seberealizace
• Zajímavou práci pro tuzemské i zahraniční klienty
• Zázemí organizace s širokým portfoliem služeb
• Interní spolupráci s občasnou možností „home-office“. Případně dle dohody externí spolupráce.
Pracovní náplň:
• Příprava podkladů pro energetické audity/posudky či samostatné vypracování
• Zpracování průkazů energetické náročnosti budov
• Orientace v kontrolách účinností kotlů a klimatizací výhodou
• Propagační a informační aktivity v oblasti úspor energie
• Spolupráce s projektovým týmem i samostatná práce
• Návrh technických řešení a konceptů v oblasti úspor energie od rodinných domů po průmyslové podniky
Požadujeme:
• VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru (případně SŠ s dostatečnou praxí v oboru)
• Orientace v dotačních programech NZU/OPŽP/OPPIK
• Pečlivost, odpovědnost a samostatnost
• Znalost sw z oboru: Energie, Teplo, Protech, DEKsoft
• Znalost MS OFFICE na vysoké uživatelské úrovni
• řidičský průkaz B
• Ochotu cestovat do sídla firmy v Praze či po zakázkách v rámci ČR
• Razítko oprávnění energetického specialisty není podmínkou