Operátoři 2 level podpory

Pracovní místo ( Operátoři 2 level podpory ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
tř. Václava Klementa č.p. 869
Mladá Boleslav II
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 739 714 774, e-mail: lucier@aikitdigital.com

Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné.

Zajímáte se o auta a hledáte stabilní zaměstnání? Jste zruční a pracovití?
Co nabízíme:
- Kariéru v rámci nejmodernějších technologiích a support ve výrobě v oblasti auto-motive
- Účast na mezinárodních projektech pro přední světové společnosti v atraktivní oblasti Průmyslu 4.0, SCADA a MES
- Účast na vývoji nových generací produktů
- Skvělou příležitost pro nastartování vaší kariéry v IT oboru
- Dlouhodobou spolupráci
- Poskytnutí školení a celkové podpora v začátcích projektu. Vše Vás naučíme!

Jaký profil hledáme:
- Máte chuť na sobě pracovat a učit se novým věcem
- Jste absolvent SŠ
- Máte analytické myšlení a schopnost systémové analýzy
- Jste z Mladé Boleslavi a okolí

Výhodou bude:
- Zkušenost s implementací výrobních/MES systémů do výrobního prostředí
- Zkušenost s nasazováním softwarových aplikací typu MES, APS nebo ERP ve výrobních společnostech
- Znalost řídících algoritmů, komunikačních protokolů, HMI programování
- Znalost PLC
- Vysoká škola technického směru

Zaměstnanecké výhody: relokační balíček