Realitní makléř/ka

Pracovní místo ( Realitní makléř/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, ŘP sk. B výhodou
POPIS PRÁCE: PP na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy, aktivní vyhledávání nemovitostí, stanovení ceny nemovitosti a predikce vývoje ceny, vyhledávání a doporučování nemovitostí dle požadavků klientů, poskytování informací organizace příprav nemovitostí na focení, příprava inzerčního textu k nabízeným nemovitostem, vyřizování veškeré agendy k prodeji/koupi nemovitosti, spolupráce s právním oddělením, centrálou a finančním sektorem společnosti
ZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ: bezplatná realitní akademie a školení, interní vzdělávací a rozvojový program, flexibilní pracovní doba, home office
KONTAKT: Lánová Tereza, tel.: 775 094 133, 10-17 hod, e-mail: tereza.lanova@bcas.cz