OŠETŘOVATELÉ SKOTU - KRMIČI, STÁJNÍCI

Pracovní místo ( OŠETŘOVATELÉ SKOTU - KRMIČI, STÁJNÍCI ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:14/9/2020 a:7/6/2021
Společnost RenoFarma Beskyd, a.s. hledá nového kolegu nebo novou kolegyni na pozici Ošetřovatel/ka skotu (krmič, stájník).
Náplň práce:
- v 1 směnném provozu, v 6-ti denním pracovním týdnu,
- nastýlání a vyhrnování stání,
- krmení skotu,
- ošetřování krav a telat.
Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. T,
- kladný vztah ke zvířatům,
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (fyzickou zdatnost a odolnost),
- samostatnost a zodpovědnost.
Nabízíme:
- nástup ihned,
- práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou,
- základní mzdu 100,- Kč/hod + osobní ohodnocení + výkonnostní prémie = od 120,- Kč/hod,
- 5 týdnů dovolené,
- stravenky, firemní akce
- jistotu české stabilní společnosti.
Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat.
Více se o nás dozvíte na www.renofarmy.cz.