Vedoucí výroby žaluzií a sítí proti hmyzu

Pracovní místo ( Vedoucí výroby žaluzií a sítí proti hmyzu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Vedoucí výroby žaluzií a sítí proti hmyzu
Požadavky:
- časová flexibilita, spolehlivost, znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B
- pracovní náplň - vedení výroby žaluzií a sítí proti hmyzu
- životopisy zasílejte na personalni@oknoplastik.cz
Zaměstnanecké výhody:
- 13. plat, slevy na výrobu, služební telefon
Nástup: 1.10.2020
Mzda: 25 000 Kč - 35 000 Kč
Místo výkonu práce: Za Balonkou č.p. 267, Příbram I, 261 01 Příbram 1
Kontakt: Misterková Marie, e-mail: personalni@oknoplastik.cz
Kdo nahlásil: Misterková Marie, e-mail: personalni@oknoplastik.cz. První kontakt e-mailem.