Pracovník/ce v sociálních službách

Pracovní místo ( Pracovník/ce v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Holvekova 651/28, O - Kunčičky
Životopisy s motivačními dopisy zasílejte na adresu: zdenek.stanek@alexandr.charita.cz
Bližší informace poskytne Bc. Zdeněk Staněk, DiS., vedoucí chráněného bydlení, na tel.: 731 625 839.

Chráněné bydlení Charity sv. Alexandra přijme pracovníka/ci v sociálních službách.

Pracovní náplň:
-Přímá obslužná péče o osoby s duševním onemocněním
-Výkon funkce klíčového pracovníka
-Částečná práce v terénu (byty uživatelů CHB)

Požadavky:
-Odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách (akreditovaný kurz MPSV)
-Praxe v sociálních službách min. 1 rok, praxe s cílovou skupinou CHB vítána
-Kladný vztah k domácím pracím (vaření, úklid, praní, žehlení, rukodělné práce, práce v zahradě)
-Znalost práce s MS Word, Excel
-Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič/ka)
-Schopnost pracovat samostatně i v týmu, empatie ve vztahu ke klientům, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost
-Znalost standardů kvality vítána
-Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-Směnnost: flexibilní (ranní, odpolední, víkendy, svátky)
-Mzdové ohodnocení: od 19 000 Kč, po zkušební době prémie
-Úvazek: plný
-dovolená 25 dnů
-stravenky v hodnotě 100 Kč, spoluúčast zaměstnance 45 Kč
-firemní a týmové akce
-seberealizace a vzdělávání
-supervize