kontrolor/kontrolorka jakosti

Pracovní místo ( kontrolor/kontrolorka jakosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Vstupní kontrola jakosti surovin
" Kontrola materiálu spektrometrem
" Vytváření protokolů o kontrole a uvolnění materiálu
" Zpracování reklamace materiálu dodavateli
Mezioperační kontrola
" Kontrola výroby v jejím průběhu
" Kontrola souladu výroby s technickou dokumentací
" Zdokumentování vzniklých zmetků
" Tvorba kontrolních protokolů
" Koordinace mezioperační kontroly s kontrolou kvality vstupů a výstupů

Požadujeme:
" Středoškolské vzdělání technického směru
" Znalost práce s měřidly
" Znalost čtení výkresové dokumentace
" Řid. oprávnění sk. B
Nabízíme:
Zajímavou práci s motivujícím ohodnocením, čtvrtletní prémie, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na životní pojištění, odměny za plnou docházku, odměny při životních a pracovních výročích. Poskytujeme bezúročné půjčky pro zaměstnance, příspěvek na péči o pracovní oděv, ubytování ve firemní ubytovně. Po zapracování možnost úpravy pracovní smlouvy na dobu neurčitou, další možnost karierního růstu

Způsob prvního kontaktu osobně v místě výkonu práce, e-mailem nebo telefonicky od 7.00-15.00 hod.