VEDOUCÍ MONTÉR

Pracovní místo ( VEDOUCÍ MONTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt:
- osobně: Žďárského 181, Kožichovice 674 01
- e-mailem: p.weigner@newe.eu
- telefonicky: +420 775 119 424 v pracovní dny
Požadavky:
praxe min. 2 roky na pozici šéfmontéra, znalost alespoň jednoho cizího jazyka (AJ, NJ), řidičský průkaz sk. B, znalost čtení.výkresové dokumentace, organizační schopnosti, ochota cestovat, spolehlivost, zodpovědnost, komunikativnost, zkušenost s vedením administrativy a s prací na stavbách
Zaměstnanecké výhody: Práce v rozvíjející se firmě, motivační systém odměn: pevný plat + prémie, perspektivní práce na montážích v ČR a EU, služební telefon, notebook, služební automobil, nepravidelná pracovní doba