Strojvedoucí obálkového stroje

Pracovní místo ( Strojvedoucí obálkového stroje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POMOCNÝ DĚLNÍK - DĚLNICE VE VÝROBĚ
Požadavky:
Měkké kompetence: spolehlivost, pracovitost, efektivní komunikace a spolupráce
Obecné dovednosti: numerická způsobilost - základní matematické operace (+, -, *, /), orientace v zákl. číselných údajích (např. výplatní páska, jednoduché tabulky, účtenky), používání kalkulačky, pravítka, orientace v měrových soustavách (např. litr) a ve fyzikálních veličinách (např. váha, rychlost)

Zaměstnanecké výhody:
závodní stravování s příspěvkem, poukázky na zdravotní péči, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, náborový příspěvek 5000 Kč, příspěvek na ubytování do výše 3500 Kč, možnost zajistit ubytování