Uklízeč /uklízečka

Pracovní místo ( Uklízeč /uklízečka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přihlášky k účasti na výběrovém řízení posílat na e-mailovou adresu podatelna@osoud.rkn.justice.cz. Termín pro podání přihlášky je stanoven do 15.10.2020.
Náležitosti přihlášky k účasti na výběrovém řízení:
- strukturovaný životopis s uvedením předchozích pracovních zkušeností
- prohlášení podle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů (Jedná se o vyjádření souhlasu se shromažďováním a zpracováním osobních údajů v souvislosti s výběrem kandidátů pro funkce. Dále prohlášení obsahuje vyjádření o souhlasu, že po skončení výběrové řízení budou listiny s osobními údaji vydány pouze na písemnou žádost.)
- výpis z rejstříku trestů ne starší než dva měsíce k nahlédnutí
Předpoklady:
- trestní a morální bezúhonnost, diskrétnost
Nabízíme:
- pracovní doba od 12:00 hodin
- nástup 1. 11. 2020
- 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, stravenky.