SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/NICE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/NICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Komenského č.p. 156, 562 01 Ústí nad Orlicí 1
NÁPLŇ PRÁCE:
- práce metodami case management a psychosociální rehabilitace pro podporu zotavení lidí s dlouhodobou duševní nemocí, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy
- individuální práce s klientem ambulantní nebo terénní formou
- práce v týmu, s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně
- práce s rodinou klienta a dalšími lidmi a subjekty (úřady, zaměstnavatelé, lékaři, přátelé, sousedé)
- vedení skupinových aktivit, nácvik dovedností klientů
POŽADUJEME:
- vzdělání VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti
- řidičský průkaz skupiny B
- trestní bezúhonnost
- sociální cítění, empatie, respektující přístup k lidem s duševním onemocněním
- osobnostní předpoklady: zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, systematičnost, schopnost týmové spolupráce, psychická odolnost a?dobré komunikační a organizační dovednosti
NABÍZÍME:
- zajímavou, různorodou a smysluplnou práci v organizaci s otevřenou a kreativní firemní kulturou
- průběžné vzdělávání, podporu profesního růstu - možnost dalšího odborného rozvoje
- práci v malém, příjemném kolektivu
- intenzivní metodické vedení, systém konzultací a externí supervize
- pružnou pracovní dobu, možnost sick days a administrativní práce z domu
- služební mobil, PC a notebook
- mzdu 18 - 26 tis. Kč a osobní ohodnocení odpovídající kvalitě odvedené práce
KONTAKT:
Lacko Dušan Mgr., tel.: 778 767 765, e-mail: dusan.lacko@pdz.cz
Podmínkou pro zařazení do výběr