Garant prodeje

Pracovní místo ( Garant prodeje ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY:
" VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, popř. SŠ s praxí v zahraničním obchodě
" AJ slovem i písmem na pokročilé úrovni, další jazyk vítán
" flexibilita, pečlivost, komunikativnost

NÁPLŇ PRÁCE:
" daily business se stávající klientelou v anglickém jazyce
" příjem a potvrzování objednávek
" podpora v prodeji pro Area Sales Managers

NABÍZÍME:
" zázemí stabilní expandující společnosti vyvážející do více než 80 zemí
" pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, tříměsíční zkušební doba
" týdenní pracovní doba 37,5 hod
" mzdové ohodnocení: nástupní mzda 25.000-30.000,- Kč (v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče). Zahrnuje: tarifní mzdu + měsíční odměnu.
" bonus
" pravidelný růst mzdy
" firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, čerpání příspěvku na stravné a volnočasové aktivity formou elektronické platební karty, příspěvky na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné
" možnost odborného růstu

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bruntál

Hlásit se na e-mail monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 /7,30 - 14,30 hod./
Osobní schůzky s vybranými vhodnými uchazeči jsou sjednávány individuálně.
Z : 11.9.2020