Pracovník/ce v logistice

Pracovní místo ( Pracovník/ce v logistice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: příjem objednávek a odvolávek zákazníků, fakturace dodávek, péče o zákazníky, komunikace s expedicí, montáží, výstupními kontrolami a dalšími odděleními, evidence obalových materiálů, příprava logistických dokumentů
POŽADAVKY: znalost AJ na úrovni vedení osobního nebo telefonického jednání, včetně písemné komunikace., organizační schopnosti, řidič sk. B
NABÍZÍME: pro naše zaměstnance připravujeme výstavbu bytových domů, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra za výhodných podmínek, příspěvky na stravování, prémie zdraví, flexipassy, věrnostní odměna, mimořádné odměny, dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce.Chráněná dílna.
KONTAKT: telefonicky (7-14h), e-mailem nebo osobně