Koordinátor/ka projektů realizovaných z evropských prostředků

Pracovní místo ( Koordinátor/ka projektů realizovaných z evropských prostředků ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- kontrola provádění všech dílčích aktivit projektů organizace realizovaných v rámci ESF v souladu s dohodami o poskytnutí příspěvku a platnými pravidly OPZ
- úzká spolupráce s manažery a ekonomem projektů při tvorbě monitorovacích zpráv
- spolupráce s pracovníky jednotlivých projektů
- vedení potřebných statistik (tj. zejména indikátorů projektů, vydaných osvědčení atd.)
- příprava podkladů pro zprávy o realizaci
- komunikace s partnery projektů, spolupracujícími subjekty, lektory atd.
- příprava podkladů pro pracovníky a lektory projektů
- administrativní činnosti spojené se zabezpečením projektů
- organizační zabezpečení aktivit projektů

V rámci projektu zaměřeného na podporu pečujících osob:
- iniciace, koordinace, realizace a kontrola dílčích aktivit projektu
- kontrola plnění cílů projektu, návrh úprav aktivit projektu za účelem plnění cílů projektu
- komunikace s pečujícími osobami v rámci aktivit projektu, aktivní účast na aktivitách projektu (Kulaté stoly pro pečující, Informační setkání, Evaluační setkání, workshopy pro pečující…)
- koordinace aktivního oslovení a vyhledávání pečujících osob
- úzká spolupráce s koordinátory podpory, jejich podpora (např. vyhledávání informací pro klienty, domlouváním vhodných služeb…)
- spolupráce na monitoringu a evaluaci projektu, na zpracování evaluační zprávy
- realizace a vedení porad projektového týmu

Profil vhodného kandidáta/tky:
- Znalosti oblasti sociálních služeb: minimálně vyšší odborné vzdělání v oboru sociální práce či jiném příbuzném oboru; dlouhodobé zkušenosti v oboru sociální práce, sociální