PŘÍPRAVÁŘ ROZPOČTÁŘ

Pracovní místo ( PŘÍPRAVÁŘ ROZPOČTÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co Vás na této pozici čeká
-plánování výběrových řízení pro realizaci projektů
-vyhledávání vhodných dodavatelů pro účast ve výběrovém řízení
-vedení a vyhodnocování výběrových řízení
-příprava a projednání smluv o dílo se subdodavateli
-koordinace nákupu materiálu a subdodavatelských prací
-zpracování měsíční investorské fakturace
-vzorkování dodávaných materiálů a výrobků
-aktivní komunikace se stavbou
-čtení v projektové dokumentaci
a další práce spojené se stavební činností

Proč do toho s námi jít
-budete mít možnost podílet se na výstavbě různorodých zakázek
-jsme přátelský team
-jsme rozrůstající se společnost
-každý den bude originál
-flexibilní pracovní doba
-služební automobil i k soukromému využití
-fixní měsíční plat
-roční odměny/podíl na ekonomickém výsledku zakázky
-mobilní telefon a PC

Požadujeme
-vzdělání stavebního/technického směru popřípadě praxi na podobné pozici
-samostatnost, komunikativnost a týmová spolupráce v jednom
-znalost MS Excel (rozpočtové tabulky)
-řidičský průkaz sk. B

místo výkonu práce: Semily + služební cesty po Libereckém a Středočeském kraji

kontakt: osobně: Semily, Nádražní 24