Obchodník/ce - Olomouc

Pracovní místo ( Obchodník/ce - Olomouc ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: U pekárny č.p. 722/24, Olomouc.
Kontakt je možný POUZE telefonicky nebo emailem.
Jsme přední specialisté na střechy, fasády a izolace se službami, které jinde na trhu nenajdeš. Jsme leader v inovacích, pomáháme řemeslníkům moderně podnikat, podporujeme je na každém kroku při realizaci jejich stavby. A pak máme skvělý tým a baví nás to spolu.
Pokud jsi obchodník a stavař a už chceš konečně dělat moderní obchod, pak hledáme právě Tebe.
Obchodník
Lokalita: Olomouc
Plat: 30.000 – 45.000 Kč + bonusy
Kontaktní osoba: Lenka Heřkovičová
Naše nabídka:
- zázemí silné české společnosti s 25letou zkušeností
- výsadu prezentovat unikátní nabídku služeb COLEMAN
- inovativní, kreativní prostředí spojené s osobním růstem
- férové a motivující odměňování podle výsledků
- skvělé kolegy, kteří Ti vždy rádi poradí
- technicky růst na úroveň EXPERT
- další zaměstnanecké výhody (stravenky, sick-days, nezapomenutelné firemní akce pro Tebe i blízké a mnoho dalších)
Tvá náplň práce:
- denní prezentace služeb Coleman
- udržování a prohlubování vztahů se stávajícími zákazníky
- akvizice - aktivní získávání nových zákazníků a projektů
- plnění obchodních aktivit a prodejních cílů ve svěřeném regionu
- identifikace nových obchodních příležitostí a jejich správa
- příprava nabídek, vedení zakázek po obchodní stránce
- monitoring konkurence
- pravidelný reporting
Naše požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru nebo min. 3 roky praxe ve stavebnictví
- obchodní talent
- znalost stavebního trhu
- praxe na obdobné pozici je výhodou
- zodpovědnost a dotahování věcí do konce
- komunikační a prez