VEDOUCÍ ÚSEKU VZT (vzduchotechnika a klimatizace)

Pracovní místo ( VEDOUCÍ ÚSEKU VZT (vzduchotechnika a klimatizace) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 z:9/9/2020 a:15/9/2020
Náplň práce:
- Provádění pravidelné údržby, obsluhy a servisu na zařízeních dle plánu kontrol
- Kontrola funkčnosti vzduchotechnických zařízení a klimatizačních jednotek
- Řešení závad, poruch, havárií
- Administrativní úkony (objednávky produktů, služeb)
- Vedení týmu 8 pracovníků.
Požadujeme:
- SOU nebo SOŠ, obor: Technického zaměření
- Praxe v obsluze technických zařízení budov (VZT, klimatizace, měření a regulace)
- Řidičsky průkaz skupiny B
- Základní znalost SW Excel
- Spolehlivost, flexibilita, komunikativnost, samostatnost, vstřícnost vůči požadavkům klienta.
Výhodou:
- Základní znalost Power Point
- Vyhl. 50/1978 Sb
- Základní znalost anglického jazyka.
Nabízíme:
- Pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, následně možnost prodloužení
- Pracovní doba pondělí až pátek 6:00-14:30 hod.
- Stravenky, vánoční bonus, dovolená nad zákonný rámec, meziroční navyšování mezd aj.
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete životopis v českém jazyce na personalistu společnosti - gabriela.vitoslavska@hec-czech.cz