Architekt - Softwarový inženýr

Pracovní místo ( Architekt - Softwarový inženýr ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MVP: Pod Hájkem 406/1a, Praha 8, Palmovka
Kontakt: lucie.trampotova@lp-praha.cz
Náplň práce: Vývoj vestavěného softwaru (platforma ARM Cortex), Vývoj softwaru pro Linux (platformy Intel a ARM), Integrace přijímačů GNSS, Programování v jazycích C / C ++, Řízení projektů integrací systémů letadel
Požadavky: Vysokoškolské vzdělání technického zaměření, Praxe na pozici SWI 10 let, Zkušenosti s používáním RTOS, Zkušenosti s vývojem SW důležitých pro bezpečnost (DO-178), Znalost jazyků C/C ++, Znalost běžných rozhraní pro propojení elektroniky (I2C, SPI, SDIO, sběrnice s paralelní pamětí), ŘP sk. B
Jazykové požadavky: Anglický jazyk na úrovni B2/C1, Ruský jazyk na úrovni B2/C1