VŠEOBECNÁ/-Ý ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ/-Ý ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Mgr. Vlastimila Trojanowská, tel.: 556 305 293, 777 139 000, e-mail:trojanowska@domov-letokruhy.cz nebo Mgr. Kamila Molková, tel.: 556 305 292, 737 948 708, e-mail: reditel@domov-letokruhy.cz
Kvalifikační požadavky a osobnostní předpoklady: odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., čistý výpis z rejstříku trestů.
Termín nástupu dle dohody (možný ihned), dvousměnný provoz bez nočních směn (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba včetně sobot a nedělí), plat 10. třída (od 24 300 do 35 820 Kč v závislosti na praxi) + osobní příplatek, ostatní příplatky, odměny.
Jiné požadavky: pozitivní vztah k problematice poskytovaných služeb, komunikativní schopnost a profesionální vystupování, trpělivost, vstřícnost, úcta a laskavý přístup ke klientům, schopnost pozitivního myšlení a kontroly nad projevy vlastních emocí, pravidelně se vzdělávat a aplikovat poznatky do své práce, schopnost práce v týmu, schopnost aplikovat moderní trendy do své práce, zodpovědnost, spolehlivost, poctivost, loajalita k zaměstnavateli.
Místo výkonu práce: Domov Letokruhy, příspěvková organizace, Dukelská 650, Budišov nad Budišovkou.
Uchazeč/ka zašle: profesní životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosažném vzdělání úředně ověřenou, výpis z rejstříku trestu ne starší než tři měsíce. Podepsaný souhlas: "Souhlasím se shromažďováním a zpracováním mých osobních údajů, včetně zvláštní kategorie osobních údajů Domovem Letokruhy, příspěvková organizace, IČO 71197010, se sídlem Dukelská 650, 747 87 Budišov nad Budišovkou. Jako správce osobních údajů mne informoval o základních zásadách a principech v souladu s us