BACKEND PROGRAMÁTOR

Pracovní místo ( BACKEND PROGRAMÁTOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Divize vývoje SW hledá nového kolegu na pozici Backend programátor.

Co bude náplní vaší práce?
- spolupráce na vývoji aplikace DAQIS (sběr a zpracování dat pro oblast automotive průmyslu),
- spolupráce na vývoji aplikací RMS (sběr a zpracování dat pro oblast radačních měření),
- rozvoj a údržba vnitropodnikových systémů,
- návrh a vývoj aplikační logiky, aplikačních rozhraní a komunikačních rozhraní na kooperující systémy.

Co od Vás očekáváme?
- dokončené SŠ vzdělání v oboru IT,
- zkušenosti s JavaScriptem, jQuery, HTML a CSS, GITem,
- znalost Angularu výhodou,
- angličtinu na úrovni nezbytné pro vývojáře SW,
- samostatnost, aktivitu,
- schopnost týmové spolupráce,
- analytické myšlení.

Další informace o práci u nás:
Pro vývoj aplikací používáme agilní metodiku Scrum, podporovanou aplikací Youtrack.Domovem zdrojových kódů našich aplikací je GIT.

Co Vám můžeme nabídnout?
- práci v přátelském a otevřeném týmu 15 vývojářů,
- pružnou pracovní dobu,
- 5 týdnů dovolené,
- 3 dny sick days,
- příspěvek na stravování,
- příspěvek na jazykovou výuku,
- pravidelné odměny (čtvrtletní, roční),
- pracovní notebook včetně monitorů na pracovišti,
- karierní růst v rámci kariérního chodníku divize,
- účast na akciovém programu skupiny.