PROGRAMÁTOR JUNIOR

Pracovní místo ( PROGRAMÁTOR JUNIOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste člověk, který se rád učí nové věci a pracuje na zajímavých projektech? Nemusíte za každou cenu splňovat všechny kritéria, s tím jsme vám v rámci našeho týmu schopni pomoci. Důležitá je touha učit se novým věcem, vylepšovat ty stávající a posouvat věci kupředu.

Co bude náplní Vaší práce:
- spolupráce na vývoji širokého spektra aplikací, které jsou tvořeny na míru zákazníkovi,
- aktivní zapojení do vývoje aplikací, které mají i vysokou úroveň odbornosti z různých oblastí průmyslu, zejména se zaměřením,
na jadernou energetiku, zdravotnictví, ochranu obyvatelstva a podobně,
- zdokonalování se v moderních technikách programování dle tvých možností,
- komunikace s kolegy i zákazníky při analýzách požadavků a problémů zákazníka,
- návštěvy zákazníka za účelem užší spolupráce, možnost i zahraničních cest,
- účast na interních schůzkách, agilní metodiky vývoje (u nás je to SCRUM) pro nás nejsou jen pojem.

Co od Vás očekáváme:
- zkušenosti s OOP, programujeme v Java, Javascript, Delphi nebo C++,
- angličtina na úrovni čtení technické dokumentace,
- UML, SQL, Spring, Groovy, Hibernate, Bootstrap, Angular2, GIT, Jenkins, jBoss/GlassFish, JavaEE, soapUI, IntelliJ IDEA, TypeScript, …