TECHNIK ELEKTRO - servis slaboproudých zařízení

Pracovní místo ( TECHNIK ELEKTRO - servis slaboproudých zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
provádění jednoduchých montáží a oprav bezpečnostních systémů
pravidelné servisní prohlídky bezpečnostních systémů
vícedenní servisní výjezdy – plánované předem (Ústecký, Karlovarský, Středočeský kraj)

Požadujeme:
bydliště Chomutov a okolí
středoškolské vzdělání slaboproud nebo elektro (vhodné pro absolventy)
vyhláška 50/1978 Sb., §5
základní znalost bezpečnostních systémů EPS, EZS, CCTV výhodou (možnost zaučení)
anglický jazyk – čtení manuálu se slovníkem
práce na PC
řidičský průkaz skupiny B
flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
trvalý pracovní poměr, zázemí stabilní společnosti
motivační odměňování
mobilní telefon, notebook
příspěvek na stravování a penzijní připojištění
5 týdnů dovolené