SKLADNÍK/-CE, MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-CE

Pracovní místo ( SKLADNÍK/-CE, MANIPULAČNÍ DĚLNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Zdeněk Hellebrand, tel. 720 729 278, e-mailem: hellebrand@linaset.cz nebo osobně.
SOU, nástup možný ihned, pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Požadavky: praxe v řízení vysokozdvižného vozíku výhodou, dobrá kondice a fyzická zdatnost, spolehlivost, pečlivost, smysl pro pořádek, svědomitost, zručnost, základní znalost obsluhy PC, schopnost vykonávat administrativní činnosti při výdeji materiálu, ŘP sk. B.
Náplň práce, okruh činností: příjem a výdej materiálu, manipulace s materiálem, kontrola dodacích listů a administrativní práce s tím spojené, řízení vysokozdvižného vozíku, kolektivní hmotná odpovědnost za sklad.
Nabízíme: důkladné odborné zaučení, práci v dvousměnném pracovním režimu.
Zaměstnanecké výhody: měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy, možnost výplaty příspěvku na dopravu, náborový příspěvek ve výši 6 000,- Kč (vyplácen postupně), dovolená v délce 4 týdnů - po 1. roce navýšení dovolené o 1 týden, očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora.