Řidič vnitrostátní kamionové dopravy

Pracovní místo ( Řidič vnitrostátní kamionové dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Bruntál + ČR
Hledáme řidiče na tuzemsko na soupravy tandem a návěsy. K dispozici vlastní vozidlo, které není starší než 3 roky.
Nabízíme velmi dobré pracovní podmínky.
Stálou práci v průběhu celého roku u stabilní výrobní firmy. Respektujeme eventuelní potřeby řidičů být každý víkend doma.
Požadujeme:
Řidič. oprávnění C, E, profesní osvědčení (případně vyřízení řidičského oprávnění umožníme), i bez praxe (zaučíme).
Hradíme cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti za případné škody způsobené zaměstnavateli.
Hlásit se na e-mail katerina.chudobova@elkoplast.cz nebo na tel. č. 608 660 422
Z : 7.9.2020 A : 14.4.2021