SPECIALISTÉ PO TELEFONU

Pracovní náplň

Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.
Náplň práce:
- jednoduchá práce na PC
- poskytování služeb zákazníkům
Požadujeme:
- zodpovědný přístup k práci
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- komunikativnost
Co nabízíme:
- HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
- možnost vyplácení denní zálohové mzdy
- práce vhodná pro matky s dětmi (možnost úpravy prac. Doby)
- finanční bohusy, motivační soutěže (např. soutěž o dovolenou)
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- průměrný měsíční plat až Kč 25.000,- Kč
Nabízíme slušnou, nenáročnou a stabilní práci z kanceláře, pěkné pracovní prostředí v nových prostorách stabilní firmy s výborným kolektivem a profesionálním zaškolením.
HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 703 60 93 92 (8 - 16:30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!